Hledat zaměstnání
Hlavní strana / Volná místa / Česká Lípa / Vedoucí správy majetku a vedoucí správy ICT (m/ž)

Vedoucí správy majetku a vedoucí správy ICT (m/ž)

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace nabízí volné pracovní místo na pozici Vedoucí správy majetku a vedoucí správy ICT (m/ž). Práce na plný úvazek v jednosměnném provozu. Pracovní poměr na dobu neurčitou s ohodnocením od 23 390 do 34 370 Kč/měsíc. Minimální požadované vzdělání je ÚSO (vyučení s maturitou). Místem pracoviště je Střední zdravotnická škola a Střední odborná škola, Česká Lípa, příspěvková organizace, okres Česká Lípa. Nástup možný ihned. Další informace Vám poskytne sekretariat@skolalipa.cz, , tel.: , e-mail: .

Zaměstnavatel: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace
Místo výkonu práce: Česká Lípa
Platové ohodnocení: 23 390 – 34 370 Kč / měsíc
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek
Pracovní poměr: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Poznámka zaměstnavatele

Odborné požadavky:
- minimálně 5 let praxe v oblasti účetnictví týkající se správy majetku, zkušenosti s prací s účetním programem – minimálně 5 let, znalost práce na PC - WORD, EXCELL, středoškolské vzdělání ukončené maturitou, zkušenosti s vedením lidí jsou výhodou, zkušenosti ze státní správy, školství jsou výhodou, ochota průběžného sebevzdělávání
Vedoucí zaměstnanec řídí dva zkušené a mnoho let v organizaci pracující zaměstnance. Majetkovou účetní a správce ICT, nezodpovídá tedy přímo za správu ICT (v této oblasti má škola smluvně zajištěnu také externí firmu) a přímo osobně nemusí zajištovat zúčtování majetku (provádí však kontrolu správnosti zařazení a zúčtování majetku).
Náplň práce – základní povinnosti:
- prostřednictvím podřízeného zaměstnance zodpovídá za správu majetku školy, jeho správnou a bezchybnou evidenci, za inventarizaci, za zpracování odpisového plánu školy, za vyřazování majetku a likvidaci nepotřebného majetku a to v souladu s obecně platnými právními normami, vnitřními směrnicemi a směrnicemi KÚ Libereckého kraje.
- prostřednictvím podřízeného zaměstnance (a externí firmy) koordinuje činnosti související s ICT školy. Pozn. Nejsou třeba odborné znalosti v oblasti ICT.
- zpracovává podklady k výběrovým řízením na pořízení investičního i neinvestičního majetku, některých oprav dle celoročního plánu oprav školy (např. malování apod.). Výběrové řízení zpracovává dle pokynů a směrnic zřizovatele školy, samostatně ho celé realizuje. Kritéria výběrových řízení, položkový rozpočet, specifikace zpracovává za pomoci ostatních zaměstnanců, či externích dodavatelů. Přebírá práci od
dodavatelů. Pozn. Škola postupuje podle vzorů zřizovatele, případně využívá administrativní pomoci zřizovatele školy.
- komunikuje s nasmlouvanými dodavateli vybraných revizí - vystavuje objednávky, přebírá práci a vede v této oblasti v evidenci revizí ve školním evidenčním programu Evis osobně nebo prostřednictvím podřízené zaměstnankyně. Pozn. Jedná se o organizační a administrativní zajištění např. elektrorevizí a objednání
následných oprav u externí firmy, revizí EPS, hasicích přístrojů. Dodavatelé revizí jsou externí firmy, většina z nich dlouhodobě se školou spolupracuje.
Pozn. Některé revize zajišťují jiní zaměstnanci školy. Nejedná se tedy o organizaci a zajištění všech povinných revizí školy.

Další požadavky:
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost vykonávat danou pracovní pozici*/
- schopnost týmové práce, komunikační dovednosti
*/ Bude dokládáno až po vyhodnocení výsledků výběrového řízení jako podmínka přijetí
na danou pracovní pozici.
Nabízíme:
- pevná 8 hodinová pracovní doba - začátek pracovní doby v rozmezí od 6:00 do 8:00
dle potřeby.
- 5 týdnů dovolené.
- pololetní odměny podle možností rozpočtu školy.
- stravování ve školní restauraci (cena za hlavní jídlo v rozpětí od 40 do 75 Kč)

Zájemci mohou posílat své přihlášky včetně životopisu do 20. 11. 2023 na e-mailovou adresu:
sekretariat@skolalipa.cz
Mobilní telefon v případě dotazů: 605 258 404

VÍCE INFORMACÍ NA: https://www.skolalipa.cz/images/Vyberove_rizeni_pozice_vedouc%C3%AD_majetek_ICT.pdf

První kontakt

Kontaktní osoba: sekretariat@skolalipa.cz

Referenční číslo ÚP: 28375100765
Poslední aktualizace: 13. 11. 2023

Informace o volných pracovních místech poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR.
Poslední aktualizace dat proběhla dne 3.12.2023.
O webu a kontakty | Ochrana osobních údajů | Souhlas s nastavením osobních údajů